Корисні статті для всіх гостей і клієнтів нашого аніме магазину

Вітаємо всіх гостей нашого сайту Аніме Інтернет магазину "Pulsar" ! Якщо ви цікавитеся Японською культурою, обожнюєте мангу, сходіть з розуму по аніме серіалів і просто жити не можете без Аніме фігурок та інших няшностей, ви потрапили за адресою! В цій категорії ми допоможемо вам дізнатися багато нового про те, як виробляються Аніме товари, про оригінальні Японські фірми, про Косплей в цілому і атрибутику зокрема.

Ось основні розділи нашої маленької, але швидко зростаючої Аніме Енциклопедії.

Все про аніме фігурках. Якими вони бувають, що таке бутлеги і оригіналиВсе про Отаку. Чим живуть, що роблять, чим харчуються..Все про мангу. Яка вона буває і чим відрізняється.

Відео огляди новітніх моделей аніме фігурок. Від розпакування до опису комплектації.

Про те, якими бувають Оригінальні Японські аніме фігурки, у чому їхня відмінність і схожість. Як не помилитися при виборі, як купити дійсно оригінал від ліцензованого виробника, що таке бутлег і рекаст. І чому не варто купувати дитині дорогий "оригінал", якщо завжди можна обійтися більш дешевої, але якісної копією.

Цей розділ постійно оновлюється, наповнюючись цікавою, і найголовніше, корисною інформацією. Якщо вам є чим поділитися, якщо ви хочете розповісти про свою колекцію аніме фігурок, про свій дебют на косплей фестивалі, про цікаву мангу або просто поділитися своїми враженнями про нещодавно переглянутий Аніме, ми будемо раді вас вислухати і розмістити вашу статтю в цьому розділі нашого сайту.

Надсилайте свої статті на пошту (simba@pulsar.dn.ua) або прямо чат Вконтакте.