Її план зі зваблення фінального боса в дії! Замовляй другий том «Я стала лиходійкою» в Pulsar з доставкою по Києву та Україні!
Купити манґу Я стала лиходійкою, тому приборкаю фінального боса том 2 в Україні
АААА! ВОНА ПРОДОВЖУЄ! Наша геніальна лиходійка Ейлін не сидить, склавши руки! Після того, як вона шокувала всіх, кинувши принца і запропонувавши себе Повелителю Демонів Клоду, її пригоди тільки починаються! Пульсар-тян просто в захваті від її сміливості! Чи зможе вона розтопити крижане серце фінального боса та уникнути своєї "поганої кінцівки"?
Цей том — це ще більше хитромудрих планів, кумедних ситуацій і, звичайно ж, неймовірно милої та напруженої романтики! Ми в Pulsar обожнюємо цю історію і з особливою турботою запакуємо ваш томик, щоб він в ідеальному стані прибув до вашої колекції!
Королівські інтриги та серце Повелителя Демонів
- Стосунки Ейлін та Клода виходять на новий рівень! Ще більше незручних, милих та напружених моментів між "лиходійкою" та "фінальним босом"!
- Нові випробування! Ейлін доведеться використати весь свій розум та знання з гри, щоб протистояти новим ворогам, які хочуть нашкодити її новому "нареченому".
- Світ розширюється! Ми дізнаємося більше про Повелителя Демонів, його таємниці, його вірних слуг та сили, що хочуть його знищити.
- Якість від MAL'OPUS: Насолоджуйтесь якісним перекладом, чудовим друком та стильною суперобкладинкою!
Про манґу «Я стала лиходійкою, тому приборкаю фінального боса»
"Akuyaku Reijo nano de Last Boss wo Kattemimashita" — це супер-популярна серія в жанрі "ісекай в отоме-гру", яка перевертає всі кліше з ніг на голову! Історія розповідає про Ейлін, доньку герцога, яка під час розриву заручин із кронпринцом раптово згадує своє минуле життя. Вона розуміє, що є "лиходійкою" у грі, і на неї чекає жахлива доля.
Але замість того, щоб впадати у відчай, вона приймає геніальне "про-геймерське" рішення: якщо її все одно вб'є фінальний бос, Повелитель Демонів Клод, то чому б не спробувати його... приборкати? Або навіть вийти за нього заміж! Це смішна, мила та дуже захоплива історія про сильну та розумну героїню, яка вирішила взяти свою долю у власні руки.
Характеристики манґи Я стала лиходійкою... том 2
- Оригінальна назва: Akuyaku Reijo nano de Last Boss wo Kattemimashita
- Жанр: Фентезі, романтика, ісекай, манґа
- Автор(и): Анко Юдзу, Сараса Наґасе, Май Мурасакі
- Кількість сторінок: 164
- Мова: українська
- Видавництво: MAL'OPUS
- Переклад: Кирило Болдирєв
- Формат: 20х14,4 см
- ISBN: 978-617-8168-06-3
Часті питання (FAQ)
Питання: Чи обов'язково читати перший том?
Відповідь: Привітики! ОБОВ'ЯЗКОВО! Це пряме продовження історії. Вся зав'язка та геніальний план Ейлін розкриваються саме в першому томі. Ви нічого не зрозумієте, якщо почнете з другого!
Питання: Це типовий ісекай?
Відповідь: Ні, і в цьому вся краса! Це жанр "villainess isekai" (ісекай у лиходійку), де головна героїня не рятує світ, а намагається врятувати власну шкуру, використовуючи знання про гру. Це дуже смішно та креативно!
Питання: Я дивився(лася) аніме. З якого тому мені починати читати?
Відповідь: Аніме-серіал охоплює події приблизно перших двох томів манґи! Тож, прочитавши цей, другий том, ви будете якраз на тому місці, де закінчується аніме, і зможете з нетерпінням чекати на третій, щоб дізнатися, що було далі!
Купити манґу «Я стала лиходійкою» том 2 в Києві з доставкою по Україні — означає зробити свій хід у цій небезпечній грі та завоювати серце Короля Демонів разом із вашою Пульсар-тян!