Каталог товарів

Комікс Мумі-троль і кінець світу.

Код: CMX317

Категорія: Комікси
Виробник: Бумкнига
Джерело: Мумі-Тролі
Жанр: Пригоди, Фентезі
Автор: Туве Янссон
Рік випуску в Росії: 2016
Кількість сторінок: 80
Вага: 350 гр.
найперший комікс Туве Янссон про мумі-тролів, що виходив в 1947-1948 роках на сторінках газети Ny Tid

" Неймовірно захоплююча історія з продовженням починається з п`ятниці! Забороняється читати маленьким дітям!" Такий анонс з`явився в жовтні 1947 року в газеті "Ню Тід", за тиждень до того, як там почали друкувати самий перший комікс Туве Янссон про мумі-тролів "Мумі-троль і кінець світу".

як це не можна читати дітям? Ще як можна! Серед найперших читачів були напевно і діти. І звичайно, вони щотижня чекали, коли знову з`явиться нова смужка з шести картинок з черговим шматочком дивовижної історії про мумі-троля і його друзів. Історія про зіткнення з кометою схожа на сюжет повісті "Мумі-троль і комета", що вийшла в 1946 році. Схожа і несхожа.

Так що тих, хто ще не читав цю казку, комікс підготує до зустрічі вже з улюбленими героями, а ті, хто вже читали (і, можливо, багато разів) історії про мумі-тролів, будуть приємно здивовані несподіваними поворотами відомого сюжету. Туве Янссон не любила повторень — це так нудно! Для любителів книг Туве Янссон ця нова, повернена після стількох років, книжка може стати приводом для захоплюючої гри-дослідження: знайди відмінності. Ось Нюхмумрик, наприклад, в коміксі живе в жерстяній банці, а не в наметі, як ми звикли. І знаменна зустріч Мумі-троля і фрекен Снорк сталася в злегка інших обставинах. Але при всіх відмінностях головне якість книги Туве Янсон зберігається і тут: гострий захоплюючий сюжет, яскраві запам`ятовуються персонажі, яким ми готові віддати своє серце і ненав`язлива мудрість підтексту.

Те, що діти люблять комікси — це всім відомо. Про те, що їх люблять і дорослі — намагаються не поширюватися. Багато хто вважає, що комікси річ шкідлива. А ось фіни нещодавно провели супер серйозне наукове дослідження і прийшли до висновку, що комікси ДУЖЕ корисні. Вони привчають до читання, розвивають увагу, уяву і навіть інтелект. До думки фінських вчених варто прислухатися: як-ніяк саме Фінляндія за результатами сучасних міжнародних тестів визнана найбільш читаючою країною в світі. Так що якщо ви, дорослі, належите до численного таємного товариства любителів коміксів — вам нема чого соромитися вашої пристрасті. І ви сміливо можете розділити її зі своїми дітьми. Це не шкідливо, а навіть корисно.

Тим більше, якщо автором коміксу виступає такий визнаний майстер, як Туве Янссон!

Читати ці перші комікси Туве Янссон трохи незвично: і мумі-тролі у них ще не зовсім на себе схожі — вони більш кутасті і поки "не набрали вагу", та й сама картинка — відрізняється від класичного кадру коміксу з неодмінним "бульбашкою" для реплік персонажів. У Туве Янссон картинки самі по собі, а текст поміщений внизу під ними і це не просто окремі репліки, а зв`язний коротка розповідь. У російській виданні з`явився ще й третій рівень-з російським текстом. Можливо, така конструкція здасться комусь занадто складною для самостійного дитячого читання. Та й текст досить дрібний. Але будьте впевнені: наші діти впораються з цією перешкодою не гірше фінських і шведських читачів. Адже самі мумі-тролі в цьому коміксі подають їм приклад, як треба долати труднощі. Та й малюнки Туве Янссон настільки "говорять", що відірватися неможливо.

Ольга Мяэотс

Історії про мумі-тролів, створені Туве Янссон, здобули заслужену славу у російського читача, і сьогодні шанувальники таланту знаменитої шведськомовній письменниці з Фінляндії мають можливість доторкнутися до маловідомої в Росії стороні її творчості – коміксу. Історія в картинках "Мумі-троль і кінець світу" публікувалася в газеті Ny Tid в 1947-1948 роках і в оригінальній формі викладає сюжет про космічну загрозу миру і чудесне його порятунок.

Книга буде цікава і дітям, і дорослим, а включені в неї статті про історію створення коміксу і бережна передача особливостей оригіналу роблять видання цінним і для фахівців.

Текст друкується мовою оригіналу і супроводжується перекладом.

0 Відгуків
Нет в наличии
Виробник: Бумкнига
Немає в наявності
Кількість на складі: 0
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
190.00 грн
185.00 грн
Кешбек: 0.93 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме