Каталог товарів

Комікс Герметичний гараж (кольоровий)

Код: CMX418

Видавець: ZANGAVAR
Переплет: Тверда обкладинка
Дата виходу: 2016
Сторінок: 120

Герметичний гараж

В сузір`ї Лева, в галактиці NGC 3185 обертається астероїд 'Герметичний гараж' - персональна Всесвіт елегантного Майора Груберта і за сумісництвом місце дії одного з найграндіозніших графічних романів ХХ століття, створених великим Мебіусом.

Француз Жан 'Мебіус' Жиро - визнаний геній коміксу і книжковій ілюстрації, сценарист, деміург незліченної кількості незвичайних візуальних світів. Він у своїй внутрішній алхімічної лабораторії змішав мальовані історії та фентезі-літературу і створив справжній філософський камінь 'дев`ятого мистецтва' - науково-фантастичний графічний роман 'Герметичний гараж', одну з безперечних вершин жанру.

Це не проста книга. Вона сповнена потаємних смислів, ігри слів і хитромудро захованих в самих зображеннях ребусів. Подібно справжньому герметичному трактату, 'Гараж' відкриє свої таємниці лише обраним присвяченим адептам. Заплутаність і хитросплетіння сюжетних ліній можуть легко поставити в глухий кут, а багатошаровість оповідання укупі з великою кількістю персонажів потребує неодноразового прочитання, осмислення і перегортання цього неординарного твору.

А поки по безкрайніх просторах тундри в бік міста Армджутра мчить шестиколісна 'Свиоккла 2000' - пересувний командний пункт якогось Джеррі Корнеліуса, загадкової особистості, котрий кинув виклик самому Майору Груберту - господарю і одночасно слузі замкнутого і таємничого астероїдного мірка...

0 Відгуків
Нет в наличии
Виробник: Zangavar
Немає в наявності
Кількість на складі: 0
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
680.00 грн
670.00 грн
Кешбек: 3.35 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме