Каталог товарів

Комікс російською мовою «Зоряні війни. Страта шу-торунська. Заколотники та шахраї. Шахраї та бунтівники»

Код: CMX2410

Серія: Зоряні війни. Основна серія (обкладинка)
Видавництво: Комільфо
ISBN: 978-5-04-116403-4
Вікове обмеження: 16+
Редактор: Богданов Михайло Сергійович
Обкладинка: М'яка обкладинка
Кількість сторінок: 380
Дата виходу: 16 вересня 2021
Тираж книги: 2 975
Вага: 0.94 кг
Формат: 163x245 мм
Час прочитання: 19 годин

Грандіозний фінал! Відважна монарша особа кидається рятувати рідну планету, над якою нависла загроза! Ні, це не принцеса Лея. цього разу йдеться про королеву Шу-Торуна Тріос! Лея ж вигадує несподіваний план і має намір повести в атаку свій іменитий загін! однак не всі його члени поділяють цілі принцеси… А тисячі дроїдів-шпигунів нишпорять по галактиці у пошуках нової бази Альянсу повстанців, через що Люку Скайуокеру та його товаришам доводиться організувати складний багатоходовий маневр. Чубакка та С-3РО раптово відкривають невідому цивілізацію! Чи вдасться їм урятувати її від сил Імперії? Хан та Лея натикаються на колишнього коханого принцеси, але хто насправді такий цей Дар Чемпіон? Сам Люк знайомиться з чутливою до сили дівчиною на ім'я Варба, яка теж не така проста, як здається… Тим часом повстання в пошуках місця для своєї нової бази подалі від хижих пазурів Імперії прибуває на планету Хот! Руку допомоги їм простягають чорний археолог професор Афра та мисливець за головами, кіборг Бейлерт Веланс. Але доля бунтівників вже вирішена наперед… адже в галактиці панує Імперія! Включає випуски коміксу "Зоряні війни" (2015) № 62–75 та "Зоряні війни: панування Імперії" Кірона Гіллена, Грега Пака, Анхеля Унсуети, Андреа Броккардо, Guru-eFX, Філа Ното, Чарльза Соула, Ітана Сакса, Каспара Вейнгарда, Люка Росса, Паоло Вілланеллі, Роланда Боші, Аріфа Пріанто, Лі Лафріджа та Рашель Розенберг.


Грандіозний фінал! Відважна монарша особа кидається рятувати рідну планету, над якою нависла загроза! Ні, це не принцеса Лея. цього разу йдеться про королеву Шу-Торуна Тріос! Лея ж вигадує несподіваний план і має намір повести в атаку свій іменитий загін! однак не всі його члени поділяють цілі принцеси… А тисячі дроїдів-шпигунів нишпорять по галактиці у пошуках нової бази Альянсу повстанців, через що Люку Скайуокеру та його товаришам доводиться організувати складний багатоходовий маневр. Чубакка та С-3РО раптово відкривають невідому цивілізацію! Чи вдасться їм урятувати її від сил Імперії? Хан та Лея натикаються на колишнього коханого принцеси, але хто насправді такий цей Дар Чемпіон? Сам Люк знайомиться з чутливою до сили дівчиною на ім'я Варба, яка теж не така проста, як здається… Тим часом повстання в пошуках місця для своєї нової бази подалі від хижих пазурів Імперії прибуває на планету Хот! Руку допомоги їм простягають чорний археолог професор Афра та мисливець за головами, кіборг Бейлерт Веланс. Але доля бунтівників вже вирішена наперед… адже в галактиці панує Імперія! Включає випуски коміксу «Зоряні війни» (2015) № 62–75 та «Зоряні війни: панування Імперії» Кірона Гіллена, Грега Пака, Анхеля Унсуети, Андреа Броккардо, Guru-eFX, Філа Ното, Чарльза Соула, Ітана Сакса, Каспара Вейнгарда, Люка Росса, Паоло Вілланеллі, Роланда Боші, Аріфа Пріанто, Лі Лафріджа та Рашель Розенберг.

0 Відгуків
Нет в наличии
Немає в наявності
Кількість на складі: 0
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
1200.00 грн
940.00 грн
Кешбек: 4.70 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме