Каталог товарів

Комікс російською мовою «Локи у президенти»

Код: CMX2447

Серія: Герої Marvel (обкладинка)
Видавництво: Комільфо
ISBN: 978-5-04-123113-2
Вікове обмеження: 16+
Редактор: Богданов Михайло Сергійович
Обкладинка: М'яка обкладинка
Кількість сторінок: 120
Дата виходу: 7 жовтня 2021
Тираж книги: 3 500
Вага: 0.312 кг
Формат: 163x245 мм
Час прочитання: 6 годин

Брехень і шахрай. Пройдисвіт і шельмець. Син, чоловік, тато, брат. За багато століть Локі змінив чимало виразів, але завжди був вірний собі. Завжди залишався богом хитрощів та обману. При такому статусі сам бог велів (sic!) стати найбільшим вершником доль. Для цього досить невеликого шансу, а далі за допомогою звичних дій підступний асгардець неодмінно візьме своє. А де найкраще вгамувати такий момент, якщо не в Америці, країні можливостей? Як би абсурдно це не звучало, але все справді так: Локі вривається у президентські перегони! Тут що не суперник — майстерний жонглер істинами, адже політика — це, як відомо, мистецтво керувати людьми, обманюючи їх. У таких справах брехня виходить із кожного слова: ідеальне середовище для Локі! Як довго він зможе "відверто" брехати американському народу, на відміну від політиканів, які брешуть, приховуючи це? Куди заведе його ця стежка? Чи знайдеться хтось, хто зможе порушити богові його плани? До збірки увійшли усі 4 випуски серії Vote Loki 2016 року.


Брехень і шахрай. Пройдисвіт і шельмець. Син, чоловік, тато, брат. За багато століть Локі змінив чимало виразів, але завжди був вірний собі. Завжди залишався богом хитрощів та обману. При такому статусі сам бог велів (sic!) стати найбільшим вершником доль. Для цього досить невеликого шансу, а далі за допомогою звичних дій підступний асгардець неодмінно візьме своє. А де найкраще вгамувати такий момент, якщо не в Америці, країні можливостей? Як би абсурдно це не звучало, але все справді так: Локі вривається у президентські перегони! Тут що не суперник — майстерний жонглер істинами, адже політика — це, як відомо, мистецтво керувати людьми, обманюючи їх. У таких справах брехня виходить із кожного слова: ідеальне середовище для Локі! Як довго він зможе «відверто» брехати американському народу, на відміну від політиканів, які брешуть, приховуючи це? Куди заведе його ця стежка? Чи знайдеться хтось, хто зможе порушити богові його плани?

0 Відгуків
Нет в наличии
Немає в наявності
Кількість на складі: 0
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
550.00 грн
250.00 грн
Кешбек: 1.25 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме