Каталог товарів

Комікс російською мовою «Лицарі Marvel. Каратель. Том 2»

Код: CMX2408

Серія: Герої Marvel
Видавництво: Комільфо
ISBN: 978-5-04-118085-0
Вікове обмеження: 18+
Редактор: Богданов Михайло Сергійович
Обкладинка: Тверда обкладинка
Кількість сторінок: 424
Дата виходу: 25 серпня 2021
Тираж книги: 2 800
Вага: 1.059 кг
Формат: 163x245 мм
Час прочитання: 21 година 12 хвилин

Ніхто не пише "Каратель" краще, ніж Гарт Енніс - і ці жорстокі сюжети тому підтвердження. Колишній морпіх Френк Касл став свідком смерті дружини та дітей під час мафіозних розбирань і після цього оголосив війну злочинності. Але навіщо тоді він рятує дона мафії з лап розлючених повстанців у Південній Америці? А ще Каратель битиметься з Росомахою, який, як і Френк, вирішив позбутися маніяка з незвичайною звичкою - відрізати злочинцям ноги. Також Френк проведе контртерористичну операцію у Північній Ірландії; прикриє бізнес наркоторговців та зграї продажних копів; допоможе соцпрацівниці, що зіткнулася в підземеллях Нью-Йорка з темною таємницею, і проведе мафіозі санацію ротової порожнини в сюжеті, намальованому самим Джо Кесадою. До книги входять комікси "Каратель" #6-7 і #13-26, а також матеріали з коміксу "Лицарі Marvel. Подвійний удар" #1.


Найбрутальніший, найжорстокіший, найбезкомпромісніший комікс Marvel за всю історію видавництва! Автор серії «Лицарі Marvel. Каратель» — уславлений сценарист Гарт Енніс, також відомий за супер-успішним коміксом «Пацани», за мотивами якого виходить однойменний серіал. «Каратель» Енніса ось уже 20 років визнається шанувальниками коміксів як НАЙКРАЩИЙ твір про Карателя, а найчастіше як єдиний комікс про персонажа, з яким варто ознайомитися. Комікси Енніса про Карателя незмінно використовуються як база при серіальних та кіно-екранізаціях та у створенні відеоігор — наприклад, серіалу 2017 року та комп'ютерної гри 2005 року. Ніхто не пише «Каратель» краще, ніж Гарт Енніс — і ці жорстокі сюжети тому підтвердження. Колишній морпіх Френк Касл став свідком смерті дружини та дітей під час мафіозних розбирань і після цього оголосив війну злочинності. Але навіщо тоді він рятує дона мафії з лап розлючених повстанців у Південній Америці? А ще Каратель битиметься з Росомахою, який, як і Френк, вирішив позбутися маніяка з незвичайною звичкою - відрізати злочинцям ноги. Також Френк проведе контртерористичну операцію у Північній Ірландії; прикриє бізнес наркоторговців та зграї продажних копів; допоможе соцпрацівниці, що зіткнулася в підземеллях Нью-Йорка з темною таємницею, і проведе мафіозі санацію ротової порожнини в сюжеті, намальованому самим Джо Кесадою. До книги входять комікси «Каратель» #6–7 та #13–26, а також матеріали з коміксу «Лицарі Marvel. Подвійний удар» #1.

0 Відгуків
В Наличии!
В наявності
Кількість на складі: 1
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
1020.00 грн
948.00 грн
Кешбек: 4.74 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме