Каталог товарів

Комікс російською мовою «Будинок Ікс / Ступені Х»

Код: CMX2451

Серія: Комільфо. Люди Ікс
Видавництво: Комільфо
ISBN: 978-5-04-120871-4
Вікове обмеження: 16+
Редактор: Богданов Михайло Сергійович
Обкладинка: Тверда обкладинка
Кількість сторінок: 460
Дата виходу: 20 вересня 2021
Тираж книги: 6 995
Вага: 1.254 кг
Формат: 163x245 мм
Час прочитання: 23 години

Новий виток еволюції Людей Ікс! "Поки ви спали, світ змінився". Таким чином Професор Ікс представив світові нову державу мутантів – Кракоа. Цей острів є притулком усіх Homo Superior. Тепер у мутантів є свої закони та власна мова. В обмін на визнання держави лідерами інших країн Ксав'є запропонував людям нові ліки на основі кракоанської флори. Проте мріяти про мирне співіснування вже пізно – і на зміну загиблій мрії приходить нова надія. Ксавье задумав щось велике... і наслідки його дій торкнуться навіть жителів далекого майбутнього! Геніальний сценарист Джонатан Хікман ("Фантастична Четвірка", "Месники" та "Секретні війни") переосмислює минуле, сьогодення та майбутнє раси мутантів! До збірки входять комікси "Дом Ікс" #1-6 та "Ступені Х" #1-6. Над серіями працювали Джонатан Хікман, Пепе Ларрас, Р. Б. Сільва, Адріано ді Бенедетто, Марте Грасія та Девід К'юріель.


Новий виток еволюції Людей Ікс! "Поки ви спали, світ змінився". Таким чином Професор Ікс представив світові нову державу мутантів – Кракоа. Цей острів є притулком усіх Homo Superior. Тепер у мутантів є свої закони та власна мова. В обмін на визнання держави лідерами інших країн Ксав'є запропонував людям нові ліки на основі кракоанської флори. Проте мріяти про мирне співіснування вже пізно – і на зміну загиблій мрії приходить нова надія. Ксавье задумав щось велике... і наслідки його дій торкнуться навіть жителів далекого майбутнього! Геніальний сценарист Джонатан Хікман («Фантастична Четвірка», «Месники» та «Секретні війни») переосмислює минуле, сьогодення та майбутнє раси мутантів! Нова ера у світі Людей Ікс – справжня подія для всієї комікс-спільноти планети! Автор коміксу Джонатан Хікман, відомий своїми революційними переосмисленнями відомих серій («Месники», «Фантастична Четвірка») та детальним опрацюванням сюжету. Найкращий варіант для знайомства нового читача з франшизою «Люди Ікс»! Перше за довгі роки велике видання коміксів про Людей Ікс – видання, на яке заслуговує ця гучна історія! До збірки входять комікси «Будинок Ікс» #1–6 та «Ступені Х» #1–6. Над серіями працювали Джонатан Хікман, Пепе Ларрас, Р. Б. Сільва, Адріано ді Бенедетто, Марте Грасія та Девід К'юріель.

0 Відгуків
Нет в наличии
Виробник: АСТ
Немає в наявності
Кількість на складі: 0
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
770.00 грн
690.00 грн
Кешбек: 3.45 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме