Каталог товарів

Книга російською мовою «Завдання трьох тіл»

Код: BOOKR-654

Серія Fanzon. Sci-Fi Universe. Найкраща нова НФ
Жанр: Наукова фантастика
Видавництво: fanzon
ISBN: 978-5-04-089112-2
Вікове обмеження: 16+
Перекладач: Глушкова Ольга Миколаївна
Назва мовою оригіналу: The Three-Body Problem
Редактор: Батанов Григорій Ігорович
Обкладинка: Тверда обкладинка
Кількість сторінок: 464
Дата виходу: 26 серпня 2021
Тираж книги: 5 000
Вага: 0.539 кг
Формат: 138x212 мм
Час прочитання: 23 години 12 хвилин
Художник: Плутахін Микола Вікторович


У ті часи, коли Китай переживав наслідки жорстокої "культурної революції", під час секретного військового проекту до космосу було надіслано сигнали, щоб встановити контакт із інопланетним розумом. Один із сигналів підхопила цивілізація, що знаходиться на краю загибелі, і тепер прибульці готуються вторгнутися на Землю. Дізнавшись про це, люди розділилися на тих, хто готовий віддати наш порочний світ під управління вищого розуму, і тих, хто до останнього боротиметься проти цього вторгнення.

Блискучий науково-фантастичний роман "Завдання трьох тіл" найпопулярнішого китайського письменника Лю Цисіня набув широкого світового визнання і став першою перекладною книгою, номінованою на найпрестижніші літературні премії в галузі фантастики: "Хьюго", "Неб'юлу", "Локус", "Прометей" " та інших.

Вони прийдуть, і Земля знову стане гармонійним та процвітаючим світом.

У ті часи, коли Китай переживав наслідки жорстокої «культурної революції», під час секретного військового проекту до космосу було надіслано сигнали, щоб встановити контакт із інопланетним розумом. Один із сигналів підхопила цивілізація, що знаходиться на краю загибелі, і тепер прибульці готуються вторгнутися на Землю. Дізнавшись про це, люди розділилися на тих, хто готовий віддати наш порочний світ під управління вищого розуму, і тих, хто до останнього боротиметься проти цього вторгнення.

Блискучий науково-фантастичний роман «Завдання трьох тіл» найпопулярнішого китайського письменника Лю Цисіня набув широкого світового визнання і став першою перекладною книгою, номінованою на найпрестижніші літературні премії в галузі фантастики: «Хьюго», «Неб'юлу», «Локус», «Прометей " та інші.

0 Відгуків
Нет в наличии
Немає в наявності
Кількість на складі: 0
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
660.00 грн
530.00 грн
Кешбек: 2.65 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме