Каталог товарів

Книга російською мовою «World of Warcraft. Трилогія Війни Стародавніх: Душа Демона»

Код: BOOKR-470

Автор: Кнаак Річард
Редакція: Mainstream
Серія: Легенди Blizzard
ISBN: 978-5-17-120804-2

Вторгнення палаючого Легіону почалося. Полчища демонічних воїнів під проводом могутнього Архімонда марширують по землям Калімдора, залишаючи після себе лише смерть і руйнування. В епіцентрі вторгнення - таємничий Джерело Вічності, що колись був зосередженням таємницею сили нічних ельфів. Але тепер магія Джерела зневажений і спотворена, бо королева Азшара і її Високорожденние не зупиняться ні перед чим, щоб встановити контакт зі своїм новообретенним богом: лютим повелителем палаючого Легіону ... Саргераса.

Нічні ельфи під проводом молодого друїда Малфуріон Люті Бурі і чародія Краса відчайдушно борються, намагаючись стримати натиск Легіону. І хоча вугілля надії майже згасли, стародавні сили пробудилися, щоб прийти на допомогу миру в самий темний час. Дракони на чолі з могутнім Критерієм Нелтаріоном викували зброю небаченої сили - Душу Дракона, артефакт, здатний навічно вигнати Легіон з Азерота. Але ніхто не в силах був передбачити, яка виявиться ціна за його використання.

0 Відгуків
Нет в наличии
Виробник: АСТ
Немає в наявності
Кількість на складі: 0
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
320.00 грн
280.00 грн
Кешбек: 1.40 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме