Каталог товарів

Книга російською мовою «Повстання Персеполісу»

Код: BOOKR-646

Серія Fanzon. Sci-Fi Universe. Кінофантастика
Жанр: Наукова фантастика
Видавництво: Фантастика Книжковий Клуб Видавництво ТОВ
ISBN: 978-5-91878-494-5
Вікове обмеження: 16+
Редактор: Батанов Григорій Ігорович
Обкладинка: Тверда обкладинка
Кількість сторінок: 592
Дата виходу: 11 травня 2021
Тираж книги: 3 000
Вага: 0.61 кг
Формат: 138x212 мм
Час прочитання: 29 годин 36 хвилин

"Повстання Персеполісу" - запаморочлива авантюрна НФ, сьома книга циклу "Простір". Старий ворог вертається. У тисячі зіркових систем, охоплених експансією людства, шукають свій шлях нові колоністські світи, що балансують на лезі ножа між катастрофою та дивом. Постарілий бойовий корабель "Росинант" по горло зайнятий підтримкою крихкого світу. Внутрішні планети з Поясом створили у величезному просторі між Землею і Юпітером хиткий і тендітний альянс, що не позбавився ще пам'яті минулих воєн і забобонів. А на загубленому колоністському світі Лаконія ворог, що причаївся, по-своєму уявляє собі майбутнє людства і має силу, щоб це своє уявлення втілити. Нові технології стикаються зі старими у одвічній війні за панування. Але в людській природі не тільки ворожнеча, а спущені з ланцюга сили вимагатимуть заплатити свою ціну. Ціну, яка несподівано і назавжди змінить вигляд людства - і "Росинанта".


«Повстання Персеполісу» — запаморочлива авантюрна НФ, сьома книга циклу «Простір». Старий ворог вертається. У тисячі зіркових систем, охоплених експансією людства, шукають свій шлях нові колоністські світи, що балансують на лезі ножа між катастрофою та дивом. Нові технології стикаються зі старими у одвічній війні за панування. Але в людській природі не тільки ворожнеча, а спущені з ланцюга сили вимагатимуть заплатити свою ціну.

0 Відгуків
В Наличии!
В наявності
Кількість на складі: 2
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
624.00 грн
505.00 грн
Кешбек: 2.53 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме