Каталог товарів

Книга російською мовою «Мистецтво війни»

Код: BOOKR-552

Серія: Подарункові видання. Великі полководці
Видавництво: Видавництво "Ексмо"
Обкладинка: Тверда палітурка
К-ть сторінок: 432
Дата виходу: 17 серпня 2020
Вікове обмеження: 16+

Безсмертний літературний пам'ятник - трактат "Мистецтво війни" найбільшого полководця і мислителя Стародавнього Китаю Сунь-цзи (VI-V ст. До н. Е.) - це квінтесенція військової мудрості, насичена безліччю яскравих деталей і конкретних прикладів дій воєначальника і його армії на поле бою. Достовірно невідомо, був єдиним автором цієї великої книги воєначальник одного з питомих царств Стародавнього Китаю по імені Сунь У, прозваний "Сунь-цзи" - "Учитель Сунь", або в "Мистецтві війни" зведений воєдино досвід кількох поколінь мудреців-стратегів, підсумував перемоги і осмислити поразки в незліченних війнах, які вели між собою питомі царства роздробленого в ті часи Китаю. Важливо інше: книга Сунь-цзи задала окремий напрямок в китайській мис чи наступних двох з половиною тисяч років. Вона не тільки створила грунт для виникнення традиції складання до неї коментарів і тлумачень, деякі з яких наводяться в даному виданні, а й породила окремий літературний жанр - короткі настанови мудреця правителю про закони управління країною і прийомах, що дозволяють здобувати перемогу за будь-яких обставин. У пропонованому виданні містяться ще шість творів цього жанру, створених під впливом трактату Сунь-цзи. Вплив цієї книги на державну і військову думку Сходу важко переоцінити. Протягом тисячі років володарі і полководці Азії, задумуючи свої завойовницькі походи, зверталися до трактату Сунь-цзи. Відомо, що його високо цінували японські самураї. Першим же професійним європейським читачем, який застосував принципи Сунь-цзи на практиці, став імператор Наполеон Бонапарт. В наші дні древнє "Мистецтво війни" приваблює не стільки правителів і їх генералів, скільки бізнесменів, успішно використовують положення "Мистецтва війни" для задач управління і вирішення конфліктів. Пропоноване видання супроводжується безліччю унікальних ілюстрацій, що разом з текстом і багатьма коментарями дозволяє розгорнути перед читачем вражаючу картину інтриг і військових чвар в Стародавньому Китаї середини першого тисячоліття до н. е.


Про серії Серія «Великі полководці» - це справжня скарбниця видатних зразків світової мемуаристики та біографічної прози. Це праці, створені знаменитими генералами і воєначальниками, в яких через призму їх біографії відбилася багатовікова історія Росії і світу. Прекрасна можливість скласти свою домашню бібліотеку. Для кого ця серія Кожна книга серії стане чудовим подарунком: - для збирачів домашньої бібліотеки; - для тих, хто цікавиться військовою історією Росії та світу, видатними особистостями; - для цінителів якісних видань. Про автора Сунь-цзи був стратегом і полководцем одного з питомих царств Стародавнього Китаю. Справжнє його ім'я було Сунь У, а «Сунь-цзи» означає «Учитель Сунь». Вважається, що він жив в ту епоху, коли в Китаї почалося запекле суперництво за першість між сімома державами. Він вважається автором самого першого твору, який поклав початок жанру «Мистецтво війни». Його книга - найперший в історії людства трактат, присвячений військовій майстерності. Про книгу «Мистецтво війни життєво важливо для держави», - так сказав Сунь-цзи, стратег і полководець, автор першого в світі трактату про військовому майстерності, про стратегію і тактику. Його ім'я означає «Учитель Сунь», він жив в V столітті до н.е., а його фундаментальний текст - «Мистецтво війни» - вплинув на воєначальників, політиків і підприємців різних країн і епох. Першим європейським читачем, який застосував принципи Сунь-цзи на практиці, став Наполеон Бонапарт. Ця книга допоможе сучасному читачеві познайомитися із знаменитим трактатом, а також з ще шістьма творами цього жанру, створеними під впливом трактату Сунь-цзи.

0 Відгуків
Нет в наличии
Немає в наявності
Кількість на складі: 0
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
770.00 грн
620.00 грн
Кешбек: 3.10 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме