Каталог товарів

Книга російською мовою «Мистецтво війни. Спеціальне видання з давньокитайською палітуркою (подарунковий короб)»

Код: BOOKR-656

Серія: Подарункові видання. Мистецтво
Видавництво: Видавництво "Ексмо"
ISBN: 978-5-04-098114-4
Вікове обмеження: 16+
Редактор: Терешіна Марія Олегівна
Обкладинка: Тверда обкладинка
Кількість сторінок: 320
Дата виходу: 5 квітня 2021
Тираж книги: 3 000
Вага: 0.9 кг
Формат: 160x230 мм
Час прочитання: 16 годин
Згорнути характеристики

Про книгу
Сунь-цзи - легендарний воєначальник Стародавнього Китаю, який залишив майбутнім поколінням свою значну теоретичну працю. Його захоплюючий трактат про теорію війни під відомою назвою «Мистецтво війни» вже понад дві з половиною тисячі років читають усі, хто хоче дізнатися більше про становлення китайської військової думки та цивілізації в цілому. Бізнес-сторона книги дуже перевершує історико-культурний пласт, тому цей твір буде корисним для сьогоднішніх керівників та управлінців.

«Мистецтво війни» — це пам'ятник військової мудрості, сповнений яскравої думки та влучної мови. На сьогоднішній день точно не можна сказати, чи був Сунь-цзи єдиним творцем книги, чи в «Мистецтві війни» зведено досвід досвідчених стратегів Китаю.

Книга Сунь-цзи стала твердим базисом у розвиток нового жанру теорії літератури — лаконічних нотаток мудреця правителю теорії управління державою з метою здобути перемоги. У цій роботі можна зустріти ще шість творів, витканих не без впливу роботи Сунь-цзи.

Потенціал трактату та його вплив на державну та військову східну культуру не можна переоцінити. Протягом багатьох років азіатські воєначальники та імператори, розмірковуючи над своїми походами, зверталися до книги Сунь-цзи, а японські самураї давали йому дуже високу оцінку. Навіть Наполеон Бонапарт застосовував практично стратегії, викладені у трактаті.

Сьогодні ця праця буде актуальною для бізнесменів, керівників і всіх, кому цікаво познайомитися з глибокою китайською мудрістю.

0 Відгуків
Нет в наличии
Немає в наявності
Кількість на складі: 0
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
1986.00 грн
1440.00 грн
Кешбек: 7.20 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме