Каталог товарів

Книга російською мовою «Ковчег спасіння. Прірва Спокути»

Код: BOOKR-528

Видавництво: Азбука
Тип переплетіння: тверда
Кількість сторінок: 1 184
Формат: 150х235
ISBN: 978-5-389-17850-2

Ковчег спасіння.
Розширюючи свої володіння, підкоряючи все нові зірки, людство розділилося на конкуруючі фракції. У двадцять шостому столітті колективісти сочленітелі ведуть боротьбу з прихильниками «демократичної анархії». Коли здається, що перемога вже близька, сочленітелі виявляють в космосі наближається рій древніх мислячих машин, які називають себе інгібіторами і вважають своїм головним завданням знищення будь-якого біологічного розуму.
Сочленітелі не вірять, що їм вдасться витримати натиск цього нового ворога, і мають намір втекти, підставивши всі інші людські племена під удар інгібіторів. Лише один з них, старий воїн Клавейн, вважає за краще залишитися, щоб організувати відчайдушний опір ...

Прірва Спокути.
Якщо у Всесвіті з'являється нова форма життя і досягає певного порогу розумності, з нею нещадно розправляються інгібітори, стародавні чистильники космосу. Зараз під їх ударом опинилося людство.
Рятуючись від армади машин-вбивць, тисячі біженців, очолювані ветераном багатьох воєн Клавейном, заснували колонію на планеті-океані, якій дали ім'я Арарат. Але загибель підступила і сюди. І коли вже здавалося, що все скінчено, ангелом помсти з небес спустилася неждана гостя - щоб зрадити мученицької смерті свого кривдника і подарувати іншим примарний шанс.

0 Відгуків
Нет в наличии
Виробник: Азбука-Аттикус
Немає в наявності
Кількість на складі: 0
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
650.00 грн
560.00 грн
Кешбек: 2.80 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме