Каталог товарів

Книга російською мовою "Кодекс самурая. Хагакуре. Книга П`яти Кілець"

Код: BOOKR-270

Автори Міямото Мусасі, Ямамото Цунэтомо
Формат видання 170х260 мм (середній формат)
Кількість сторінок 448
Рік випуску 2017
ISBN 978-5-699-66485-6
Тираж 7000
Видавництво Ексмо
Серія "Подарункові видання. Великі полководці
Перекладачі Андрій Боченков, Володимир Горбатько, Юрій Кулішенко, Сергій Дубов, Володимир Левшин
Палітурка Тверда обкладинка
Мова видання Російська
Тип видання Окреме видання
Вага в упаковці, 1050 р

Про серії Серія "Великі полководці" – це справжня скарбниця видатних зразків світової мемуаристики та біографічної прози. Це праці, створені знаменитими генералами і воєначальниками, в яких через призму їх біографії відбилася багатовікова історія Росії і світу. Прекрасна можливість скласти свою домашню бібліотеку.
Розповідь від першої особи, оригінальний склад, різноманітність тем, багатство і чудовий підбір ілюстративного матеріалу, елегантне класичне оформлення робить цю серію окрасою бібліотеки самого вимогливого читача.

Для кого ця книга

Для збирачів домашньої бібліотеки, цінителів якісних видань, для всіх, хто цікавиться історією Росії та світу, великими особистостями.

про видання
Кодекс самурая, правила і норми поведінки людини, яка вступила на шлях Воїна — Бусідо, своїм корінням сягають глибоко в давнину. Філософія самурайства формувалася під впливом раціональних чинників — історичних, географічних, соціальних, так і під впливом духовних основ японського суспільства — буддизму, синтоїзму, вчення дзен. Все це знайшло відображення в працях великих воїнів Ямамото Цунетомо (1659-1719) і Міямото Мусасі (1584-1645). "Хагакуре" ("Приховане в листі"), "Книга П`яти Кілець", твори інших видатних полководців складають Кодекс самурая — звід правил і норм поведінки, яких дотримувалися багато поколінь японських воїнів.


Фрагмент

"На двадцять сьомий день облоги замку в Ариме Накано Сигэтоси пробігав неподалік від мурів внутрішньої цитаделі і побачив Міцусе Гэнбэя, який сидів на дамбі між полями. Коли Накано поцікавився, що він там робить, Міцусе відповів: "У мене болить живіт, та так, що я не можу ступити і кроку. Я послав свій загін вперед, тому, будь ласка, візьми їх під своє начало". Як про це повідомив один сторонній спостерігач, Міцусе оголосили боягузом і наказали зробити сеппуку. У давні часи болі в животі називали "травою боягузтва". Назва це походить від того, що вони виникають несподівано і роблять людину нерухомою."

0 Відгуків
Нет в наличии
Немає в наявності
Кількість на складі: 0
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
595.00 грн
520.00 грн
Кешбек: 2.60 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме