Каталог товарів

Японська мова. новий самовчитель

Код: SAM-48

Редакція: Lingua
Серія: Ексклюзивний самовчитель
ISBN: 978-5-17-111209-7
Вага (кг): 0.275
Обкладинка: Покет
Сторінок: 384
Ширина (мм): 125
Висота (мм): 180
Дата останнього тиражу: 11.10.2018 р
Папір: Папір типографський пухка 76/60
опис
У серію «Ексклюзивний самовчитель» входять словники, самовчителі та посібники з російської, європейським і східним мовам. "Японська мова. Новий самовчитель »- самовчитель, в якому вдало поєднуються традиції і нові віяння в методиці подачі матеріалу. Самовчитель дає можливість в невеликі терміни засвоїти основи граматики японської мови і найнеобхідніші фрази. Кожна тема завершується вправами, ключі дано в кінці книги. Для розширення словникового запасу даються японсько-російський і російсько-японський словнички. Призначений для всіх, хто вчить японську мову або збирається в поїздку по Японії.
анотація
Самовчитель дає можливість в короткі терміни познайомитися з японським листом (історією, азбуками хіраганою і катаканою), засвоїти базові основи граматики японської мови і прості форми розмовної мови. У посібнику міститься інформація про культуру та традиції Японії, необхідна для спілкування. До кожної теми пропонуються вправи, ключі дано в кінці книги. Посібник завершується російсько-японським і японсько-російським словариками, які допоможуть значно розширити словниковий запас. Самовчитель призначений для всіх, хто почав або хоче почати вивчати японську мову, буде корисний мандрівникам і діловим людям, які планують відвідати Японію.

0 Відгуків
Нет в наличии
Виробник: АСТ
Немає в наявності
Кількість на складі: 0
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
210.00 грн
170.00 грн
Кешбек: 0.85 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме