Каталог товарів

Основи иероглифики для тих, хто вивчає корейську мову

Код: SAM-145

Автор Тетяна Пак Видавництво Антологія Мова, Корейський Рік видання 2017 Кількість сторінок 256 Ілюстрації Чорно-білі Формат 215x285 мм Обкладинка М'який Папір Офсетний ISBN 978-5-6040036-1-9 Вага 640 гр.
Тип Паперова
Видання адресоване всім вивчають корейську мову. Посібник організовано так, щоб сформувати базу знань, навичок і умінь по иероглифике, корисних для вивчення корейської мови. Весь матеріал навчально-методичного посібника побудований за принципом "від простого до складного". У першій частині посібника подано відомості про базові та складових рисах, правилах написання ієрогліфів, структурі. У другій частині представлені пиктографические ієрогліфи - найдавніший шар иероглифики, що відрізняється наочністю і простотою засвоєння. У третій частині в центрі уваги будуть складні (складені) ієрогліфи - ідеографічні і фоноідеографіческіе. Організація матеріалу зазначеним чином не тільки відповідає одному з основних методичних принципів, а й наочно демонструє зв'язок між простими і більш складними ієрогліфами - прості ієрогліфи виступають як частина складних. Кожен урок складається з нового ієрогліфа, прописів, списку слів з досліджуваним ієрогліфом, вправ. Посібник може бути використано як для аудиторної, так і для самостійної роботи. При самостійній роботі рекомендується використовувати словник для перевірки значень деяких слів.

0 Відгуків
В Наличии!
В наявності
Кількість на складі: 1
Термін надходження: Доставка по Україні. Товар буде доставлений протягом 1-3 днів
520.00 грн
445.00 грн
Кешбек: 2.23 грн
Відгуки покупців
Бонус за відгук: 1.00 грн
* одноразово для кожного товару за умови, що Ви купили цей товар *Для отримання кешбека необхідно зареєструватися або увійти
Доставка
 • Нова пошта(передплата)
  від 35 грн.
 • Нова пошта(післяплата)
  від 68 грн.
 • Нова пошта(кур'єр)
  від 70 грн.
 • Кур'єр по Києву
  від 60 грн.
 • Укрпошта
  від 30 грн.
 • Самовивіз
  БЕЗКОШТОВНО
Купить аниме боксы
Купить слаодсти из Японии
Купить наклейки аниме