Дорогі друзі!

Аніме магазин "Pulsar" радує своїх клієнтів самими якісними аніме товарами, кигуруми, косплей атрибутикою, мангою і коміксами вже більше 15 років! За цей час наш сайт обслужив понад 20000 замовлень як для Українських клієнтів, країн СНД і далекого зарубіжжя!

Але давайте повернемося до фактів. Які гарантії може надати наш аніме магазин? Адже всі товари, які виготовляються під замовлення або доставляються з інших країн ми оформляємо по повній передоплаті!

Самою головною і надійною гарантією є наші клієнти! Адже напевно хтось з ваших друзів вже є нашим клієнтом! Спробуйте навести довідки або запитати думки в соц мережах. Так само наші дорогі покупці частенько діляться фотографіями своїх покупок.. будь Ласка, погляньте на ці фото!

Йдемо далі.... Pulsar це не тільки інтернет магазин.. Pulsar це  120 квадратних метрів  у Києві, повних манги, коміксів і інших всіляких товарів! Наш фізичний магазин знаходиться за адресою:

Київ, м. Петрівка, вул. Вербова 17а     

Будете в Києві, обов'язково загляньте до нас!

Але це ще не все! Pulsar, це офіційно зарегестрированная торгова марка ( свідоцтво на знак товарів і послуг №221485), під якою ми випускаємо десятки  товарів.

Pulsar - це завжди якість, надійність та відповідальність!


Я можу обміняти або повернути товар?  

Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки.

Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».  Щоб використовувати цю можливість, будь ласка, переконайтеся що:  

товар, не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.

товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки, збережені всі ярлики і заводське маркування.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару проводиться тільки при наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені. 

Що ви не можете повернути?

На жаль, ми змушені відмовити в поверненні або обмін, в наступних випадках:

Товари, які були пошкоджені або модифіковані (виключаючи заводський брак)

Товари, які мають сліди користування

Індивідуальні замовлення, зроблені на вимогу замовника

Товари після 14 днів з дня продажу, не можуть бути прийняті для повернення або обміну

Товари, які змінили свій колір

зверніть увагу:

Перелік із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1317 ( 1317-2003-п ) від 20.08.2003, N 1642 ( 1642-2004-п ) від 13.12.2004, N 1173 ( 1173-2005-п ) від 07.12.2005 Додаток N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року N 172 Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів». Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну або поверненню. 

Не підлягають поверненню:

Вироби з натурального та штучного волосся (перуки)

Постільна і натільна білизна ( кигуруми)

парфумерно-косметичні вироби

дитячі іграшки м'які

панчішно-шкарпеткові вироби

друковані видання